Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Barış Saylak sessizliğini bozdu

AK Parti’den Milas Belediye

AK Parti’den Milas Belediye Başkan aday adayı olan Barış Saylak, günlerdir süren sessizliğini bozdu. Saylak süreçle ilgili açıklama yaptı.

Barış Saylak, Muğla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevini yürütürken, AK Parti’den Milas Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa etmişti.
AK Parti’den, Milas’ın kesin adayı olarak ön görülen Saylak’ın yerine, Rüştü Yiğitkaya 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

Bu süreçte sessizliğini koruyan Barış Saylak bir açıklama yaptı.
Saylak açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Değerli hemşehrilerim, güzel memleketimiz Milas’ın gelecek yüzyılını inşa etme ve vizyon projelerini hayata geçirme sorumluluğuyla kutlu bir yola çıktık. Milas Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumuz bu süreçte, partimiz için mükemmel bir saha çalışması yaparak, dokunmadığımız yürek, çalmadığımız kapı, gezmediğimiz sokak bırakmadık. Milas’ımızın, Muğla’mızın uzun yıllardır hasretini çektiği gerçek belediyecilik anlayışı için kamu kaynaklarından ve merkezi idarenin yatırımlarından yararlanması gerektiğini elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık.
Bu süre zarfında bizimle birlikte coşku ile çalışan tüm aday adayı arkadaşlarıma, ilgisini ve sevgisini bizlerden esirgemeyen sevgili hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.
Genel Merkezimizin takdiri ile Muğla Büyükşehir ve 13 ilçemizde partimizin belediye başkan adaylarının isimleri açıklandı. Her bir arkadaşımızın emaneti hakkıyla ve layıkıyla taşıyacağına dair inancım tamdır. Cennet Muğla’mızın her ilçesini, her mahallesini, her sokağını yaşanabilir kılan, vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini önceleyen bir belediyecilik kültürü için çalışmaya ve seçim sürecinde tüm başkan adaylarımızla omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Bu duygularla, başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Aydın Ayaydın olmak üzere;Cumhur İttifakımızın tüm ilçelerimizdeki başkan adaylarına yürekten başarılar diliyorum. Memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun.”