Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Ayaydın’dan seçim bürosu açıklaması;“Düpedüz sahtekarlık olan girişim vakit geçirilmeksizin önlenmiştir”

AK Parti Muğla Büyükşehir

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi adayı Aydın Ayaydın, Fethiye’de önce açılan sonrada kapatılan seçim Bürosu ile ilgili açıklama yaptı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde geçtiğimiz günlerde AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi adayı Aydın Ayaydın’ın seçim bürosu ile ilgili bazı haber sitelerine konu olan bir olay yaşanmıştı.
İddialara göre Ayaydın için Fethiye’de bir bina, seçim ofisi olarak kullanılmak üzere kiralanmış, fotoğraflar ve bayraklarla süslenmişti.
Ancak daha sonra söz konusu seçim bürosu kapatıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi adayı Aydın Ayaydın, kendisinin bilgisi dahilinde bir seçim bürosu kurulmadığını söyledi.

Ayaydın şu açıklamayı yaptı;

“Fethiye’deki sahte seçim bürosu ile ilgili açıklama:
Seçim çalışmaları için hazırlanan Fethiye bürosunun, Ak Parti Fethiye ilçe teşkilatının kaymakamlığa verdiği dilekçe sonrası kapatıldığı, bunun da Ak Parti ile Büyükşehir adayı arasında bölünmüşlüğün kanıtı olduğuna dair bir haber servis edildi.
Artık gerçek nedir merak etmeyen, sadece art niyetle olaylara yaklaşan bir kaç malum mecra da bu iddiayı kopya edip, yaydılar.
Benim bilgim dahilinde bir seçim bürosu kurulmamıştır. Birileri benim adımı kullanarak bir organizasyona girişmiş, belli ki bundan da menfaat sağlamaya yeltenmişlerdir.
Bunu öğrenir öğrenmez derhal harekete geçtim. Sözkonusu sahte büronun kapatılması için gerekli yerlerle bizzat görüştüm. İlçe teşkilatımız da derhal harekete geçerek sahte büronun kapanmasını takip etmiştir. Bu düpedüz sahtekarlık olan girişim vakit geçirilmeksizin önlenmiştir.
Olayın iç yüzü böyleyken bunu AK Parti ile şahsım aramda bir ayrışma olduğu şeklindeki bir iddiaya malzeme yapmak da masumane bir hareket değildir. Organize bir kötülüktür.
Gerek AK Parti Teşkilatı, gerekse MHP Parti Teşkilatı, gittiğimiz her ilçede beni bağrına basmış, yıllardır kronikleşen sorunların çözümü konusunda benimle el ele verme konusunda kararlılığını ortaya koymuştur.”