Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Arif Türkdoğan: “Bodrum’umuz için seferber olmaya gönüllüyüm”

Bodrum’un genç iş insanlarından

Bodrum’un genç iş insanlarından Arif Türkdoğan; Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı oldu. Genç yaşına rağmen yıllardır sürdürdüğü siyasi kariyerine daha profesyonel devam etmek adına başvurusunu tamamladı.

Bodrum sevdasını, hem vatandaşa hem de güzel şehrimize hizmet ederek taçlandırmak için belediye meclis üyeliğinde aktif görev almaya talip olan Arif Türkdoğan, planları ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

‘’Bodrum’ da doğmuş, büyümüş ve yerlisi olarak yaşamaktan gurur duyduğum memleketimin, maruz kaldığı sorunların ve hemşerilerimin başa çıkmaya çalıştığı tüm sıkıntıların farkındayım. Belediye demek hizmet demek, bizler de gerçek belediyeciliğin halkla ve şehirle buluşması için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Genç ve azimli bir iş insanı olarak, maddi, manevi, her türlü imkânlarım ile güzel Bodrum’umuz için seferber olmaya gönüllüyüm.

Bodrum kültürü ile yetişmiş biri olarak, bizden sonra gelecek gençlere de yol açmak, yaşanılabilir bir memleket bırakmak, sokaklarında güven dolu mutlu çocuklar görebilmek adına, yıllarını, emeğini, yüreğini bu şehre feda etmiş hemşerilerimiz adına, ülkenin uzak yakın demeden her bir yöresinden çalışmaya gelmiş, ekmeğini bu topraklarda kazanmaya gelen tüm esnaf, memur ve işçi arkadaşlarım adına, el ele vererek Bodrum sevdasını çok yukarılara taşımaya söz veriyorum. Yerel yönetimde liyakatin ve dürüst siyasetçiliğin öncüsü olmaya, rant için değil hizmet için görev almaya, şehrimizi eksiksiz bir yaşam alanına dönüştürmek için çalışmaya; şerefimi, namusumu, yüreğimi koyuyor, tüm Bodrum halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’

Arif Türkdoğan kimdir?

Arif Türkdoğan, 22.08.2003 Bodrum doğumludur. Yaşamını Bodrum ve Muğla da devam ettirmekte olup, iş hayatını Bodrum ve Muğla merkezli iki şirket ile eş zamanlı sürdürmektedir. Eğitim hayatını ise; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ nde Harita ve Kadastro Bölümünde örgün olarak ve Eskişehir Üniversitesi’ nde Yerel Yönetimler Bölümünde uzaktan eğitim ile sürdürmektedir.

Boş zamanlarımda kişisel gelişim ve bölgesel etkinliklere katılım sağlamakta ve aynı zamanda siyasi faaliyetlerde bulunmaktadır. Bodrum’ da  kurulan Türkdoğan Grup olan aile şirketinde inşaat ve otomotiv sektöründe şirket yöneticisi olarak faaliyet göstermekle birlikte, ,Muğla merkezde kurulan Arya Mavi Gayrimenkul Danışmanlık (Real Broker Arya Gayrimenkul) şirketinde de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Siyasi hayatına 16 yaşında AK Parti Gençlik kollarında faaliyet göstererek başlamış olup, 2021 yılında Adalet ve Kalkınma Partisine üye olmuştur.

Siyasi olarak edindiği ve başarı ile sürdürdüğü görevler şöyledir;

–             2021, Bodrum Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı,

–             2021, Bodrum Genç MÜSİAD (Müstakil Sanayici Ve İş Adamları Derneği) üyeliği,

–             2022, Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı,

–             2023, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muğla İl Eğitim Koordinatörlüğü.

          Genç yaşına rağmen, kısa süre içinde kendisine verilen tüm görevleri başarı ile icra etmekten çekinmeyen, Ak Parti bünyesinde her türlü icraatın içinde bulunmaya çalışan Arif TÜRKDOĞAN, ileriki süreçte de kendisine verilecek yetki ve sorumlulukları yerine getirmekten imtina etmeyeceğini beyan etmiştir.