Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Partili Vekillerden açıklama”Çöken istinat duvarının onarım çalışmalarına başlandı”

AK Parti Muğla Milletvekilleri

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yakup Otgöz ve Kadem Mete’nin yanı sıra Muğla İl Sağlık Müdürlüğü, Seydikemer Devlet Hastanesi’nin istinat duvarında meydana gelen kısmi göçük ile ilgili açıklama yaptılar.

Milletvekilleri açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Geçici kabulü Mart ayında yapılan, henüz kesin kabul süreci tamamlanmamış olan Seydikemer Devlet Hastanemizin hizmet alanı dışında bulunan çevreyoluna cepheli istinat duvarında yoğun yağışlar nedeni ile kısmi bir göçük meydana gelmiştir.
Bunun üzerine ivedilikle Seydikemer Devlet Hastanesi’nin müteahhiti ile görüştük. Müteahhit, iş makinelerini Hastaneye gönderdi ve çalışmalara başladı.
Muğla Milletvekilleri olarak, çalışmaları ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hasta kabulünde herhangi bir sorun bulunmamaktadır.
150 yatak kapasitesi ile sabit 200 bin nüfusa, yaz aylarında ise 400 bin nüfusa hizmet vermekte olan Seydikemer Devlet Hastanemiz son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla hemşerilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.”

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından da konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada;
“Geçici kabulü 30.03.2023 tarihinde yapılarak 25.04.2023 tarihinde faaliyete başlayan ve henüz kesin kabul süreci tamamlanmamış olan Seydikemer Devlet Hastanesinin hizmet alanı dışında bulunan çevreyoluna cepheli istinat duvarında 24 Aralık 2023 Pazar günü saat 05:45 sularında göçük meydana gelmiştir. Konu ile ilgili yüklenici firma tarafından gerekli çalışmalar ivedilikle başlatılmış olup müdürlüğümüzce süreç yakından takip edilmektedir.
Hastanemizin faaliyetini etkileyen bir durum olmayıp hastanemiz vatandaşlarımıza sunduğu hizmete aksamadan devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.