Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti teşkilatı Fethiye’den seçim mesajı verdi

AK Parti Muğla teşkilatı,

AK Parti Muğla teşkilatı, Fethiye’de bir araya geldi. Seçime yönelik açıklamalarda bulunulan toplantıda, Cumhur İttifakı olarak mesajlarda verildi.

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı tarafından Kuzey Irak’ta şehit olan 12 askerimiz için yapılan lokma ikramı yapıldı. Etkinliğe; AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, Milletvekili Yakup Otgöz, 27. dönem Muğla Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Yelda Erol Gökcan, MHP İl başkanı Oğuz Akarfırat, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Arif Bozyel, 21, 22, 25 ve 26. Dönem Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Belediye Başkan Aday Adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Partililer daha sonra partinin ilçe binasına geçerek ve burada seçime dair açıklamalarda bulunuldu.

AKÇA “FETHİYE, ORTACA ve DATÇA’da MHP ADAY ÇIKARACAK”

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen lokma hayrı için bir aradayız. Bildiğiniz gibi AK Parti ve MHP olarak 2019 yılından bu yana Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere katılıyoruz. 31 Mart 2024 yerel seçimlerine ülke genelinde olduğu gibi Muğla’da da ittifak olarak seçimlere katılım sağlayacağız. Bu bağlamda Fethiye, Ortaca ve Datça ilçelerinde MHP aday çıkaracak. Büyükşehir ve diğer 10 ilçede de AK Parti adayları desteklenecek. 2019 yerel seçimlerinde Fethiye’de, AK Parti aday çıkarmış ve MHP teşkilatı destek sağlamıştı. Cumhur İttifakı deyim yerindeyse Pazar’a kadar değil mezara kadar devam edecek bir birliktelik. Bu birlikteliği hem genelde hem de yerelde en güzel şekilde götürüyoruz. Adayın MHP’den veya AK Parti’den olması çok önemli değil.”

GÖKCAN “FETHİYE HAK EDİLDİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLMİYOR”

AK Parti MKYK Üyesi Yelda Erol Gökcan ise bu seçim çok önemli olduğunu belirterek; “Milletvekilliği dönemim boyunca Fethiye’ye her geldiğimizde kronikleşen sorunu hakkında konuşuyoruz. Fethiye’nin altyapısından, körfez temizliğinden, ulaşımından hepsinden haberdarız. Muğla’mıza yaklaşık 5 Milyon üzerinde turist geliyor. En çok turist alan gölgede Fethiye. Ama Fethiye hak edildiği şekilde yönetilmiyor. AK Parti ve MHP Teşkilatı olarak Fethiye’yi almaya hazırız. Cumhurbaşkanımızla da bu konuyu görüştük. Biz bu seçim öncesi çok hazırız. Biz kardeşlerimizle birlikte pazara kadar değil mezara kadar birlikteyiz.31 Mart yerel seçimlerinin Fethiye’mize Muğla’mıza hayırlı olmasını diliyorum.”diye konuştu.

AKARFIRAT “NASIL BİR YOL ARKADAŞI OLDUĞUMUZU HERKES GÖRECEK”
Daha sonra söz alan MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat; “Fethiye’de adeta kendi yuvamızda gibi karşılandık. Bizlerin yolu ve kaderi birdir. Fethiye bu birlikteliğin sayesinde inşallah 31 Mart gecesi itibariyle ehline teslim edilecek. Nasıl bir yol arkadaşı olduğumuzu herkes görecek” dedi.

OTGÖZ “ADAY KİM OLURSA OLSUN SONUNA KADAR DESTEKLEMEMİZ LAZIM”

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz’de, seçimlere az bir zaman kaldığını ve bu toplantıda Cumhur İttifakı olarak izleyecekleri yolu belirleyeceklerini dile getirerek şöyle konuştu; “Cumhur İttifakı olarak bugünlere birliktelik ile geldik. Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak önemli bir başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Seydikemer-Söğüt yolu ile Karabel tüneli çalışmalarında yaşanan sorunlar çözüme kavuşturuldu. Bakanımız çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Bakanlarımız zor bir süreçte olmamıza rağmen taleplerimizi geri çevirmediler. Yerel seçimlerde inşallah Cumhur İttifakı bir tarih yazacak. Önce inanacağız, arkasından başarı gelecektir. Aday kim olursa olsun sonuna kadar desteklememiz lazım.”