Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten yerel seçim açıklaması: 10 ilde aday çalışması tamamlandı

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, parti genel merkezinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yerel seçim çalışmalarına ilişkin bilgi veren Çelik, “Şu ana kadar 10 ilde çalışmalar tamamlandı.” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 31 Mart 2024 yerel seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada “Aday belirleme süreci devam ediyor. Şu ana kadar 10 ilde çalışmalar tamamlandı” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili partisinin genel merkezinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Çelik şunları kaydetti:

Vatandaşlarımızın değerlendirmeleri ve talepleri kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Bu seçimlerden Cumhur İttifakı’nın en güçlü şekilde çıkması için her boyutuyla değerlendiriliyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın illerle istişaresi devam ediyor. Şu ana kadar 10 ilde çalışmalar tamamlandı. Ankara, Adana, İzmir, İstanbul, Balıkesir, Samsun, Bursa, Denizli, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Gaziantep, Ordu, Malatya ve Trabzon’la birlikte çalışma tamamlanmış olacak. Diğer illerle de önümüzdeki günlerde çalışmalar devam edecek.

Şimdiye kadar teşkilatlarımızın güçlü şekilde seçimlere hazırlandığı ve bu seçimlerden Cumhur İttifakı’nın en güçlü şekilde çıkması için temaslarını sürdürdüklerini değerlendiriyoruz. Genel seçimlerden sonra yerel seçimlerle birlikte bütün başarıların taçlanması bakımından son derece önemli görüyoruz.

AK Parti ve MHP arasında çözülemeyecek sorun yok

AK Parti ve MHP heyetleri arasında yapılan görüşmelere ilişkin de konuşan Çelik, “Müzakereler sona erip liderler son kararı verdiğinde açıklanacaktır. Zaman zaman birtakım haberler yansıyor, şurada sorun var vs. gibisinden. Bunlar müzakerenin doğasında olan şeyler. Geçen sayın Bahçeli de açıkladı, AK Parti ile MHP arasında çözülmeyecek sorun yoktur. İki heyet de son derece deneyimli arkadaşlarımız. Cumhur İttifakı’nın ilkelerini ruhunu gözetecek şekilde çalışmaları yapıyor” ifadelerini kullandı.