AK Parti Menteşe’de Çiçek güven tazeledi

AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı’nın tek liste ile gidilen kongresinde Eray Çiçek başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Genel Kurulu, Menteşe Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin divan kurulu başkanlığına AK Parti Milletvekili Yelda Gökcan seçildi.

Gökcan, “Önümüzdeki 3 yıl boyunca yatırımlarımızı ve hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek ise, “Yükümüz ağır, sorumluluğumuz yüksek. Son yerel seçimde Cumhur İttifakı’nın desteğiyle 13 ilçenin 7’sini aldık. Güzel Menteşe’miz için tarım ve turizm projelerine ağırlık vereceğiz. Sandras projesi tamamlandığında su problemi ortadan kalkacak. Yolumuz sevgi, davamız Menteşe’dedir. Bu bir bayrak yarışıdır. Ortak akıl ile çalışacağız” diye konuştu.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kongreleri bu ay tamamlayacaklarını belirterek, “Hizmet etmek için makama ihtiyaç yoktur. 2019 yılındaki seçimlerde başarıya imza attık. Bir dahaki seçimde ise Muğla Büyükşehir ile birlikte ilçe belediye başkanlıklarının tamamını kazanacağız” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla ise kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde Eray Çiçek başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Çiçek’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Ahmet Üğe, Ahmet Zeybek, Alperen Üzer, Beralp Bilgihan, Binnaz Uyanık, Cansu Mertoğlu, Cemil Demirtaş, Coşkun Akyol, Erdal Çelebi, Esat Kanal, Gökhan Çapar, Günnur Koçar, Halil İbrahim Uysal, Haydar Bedel, İrem Batıbeki, İsmail Şimşek, Mustafa Algan, Mustafa Çulha, Osman Öztürk, Öner Altaş, Öznur Genek, Ramazan Ertel, Saadettin Hergün, Serap Kanmaz, Sertaç Soğancı, Talat Atasoy, Yasemin Çoban, Yaşar Köroğlu ve Zeynep İlhan. “

Haber: Cavit AKGÜN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir