Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti anketinde bir sürprizde Ula’dan

Geçtiğimiz günlerde özel bir

Geçtiğimiz günlerde özel bir anket firması tarafından Muğla’nın Menteşe ilçesinde ki seçmenlere, “AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı olarak kimi görmek istersiniz?” diye 3 kişinin ismi soruldu. Dün de, Ula ilçesinde yapılan telefon anketinde de sürpriz bir isme yer verildi.

31 Mart yerel seçimlerine yönelik siyasi partiler, seçmenlerin nabzını yoklamak için uyguladığı metodlardan biride telefon anketleri.

Menteşe’de özel bir anket firması tarafından telefon kanalıyla seçmenlere; “AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı olarak kimi görmek istersiniz?” diye soru yöneltildi.
Ankette yer alan isimler ise; aday adaylığı başvurularını yapan Eray Çiçek ve Şadi Ballı’nın yanı sıra 27. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili yapan şuanda da AK Parti MKYK Üyesi olan Yelda Erol Gökcan’ın isimlerine yer verildi.

Dünde, Muğla’nın Ula ilçesinde İstanbul merkezli bir anket firmasınca, seçmenler telefon ile aranarak “Ula’da kimleri Belediye Başkanı olarak görmek istersiniz?” diye soruldu. Soruda üç kişinin ismi bulunurken, dikkat çeken bir isim de vardı.

“ULA’DA KİMLERİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTERSİNİZ?”

Ankette; Ula mevcut Belediye Başkanı ve tekrar aday olan Özay Türkler ile Ula Esnaf Kefalet Kooparatif Başkanı Kemal Özçelik soruldu.
Dikkat çeken bir diğer isim ise Ula’nın merhum Belediye Başkanı İsmail Akkaya’nın oğlu Kağan Akkaya’nın ismi yer aldı.