ADA GRUP’tan “CÜCE MUĞLA” açıklaması

featured
service service

Pınar Gültekin adlı kızın eski sevgilisi C.M. A adlı bar işletmecisi tarafından öldürülmesine Muğla’da ve ülke genelinde tepkiler çığ gibi büyürken, Ada Grup, Cüce Akyaka ve Cüce Kötekli firmaları ortak bir açıklama yaparak katil zanlısı C.M.A ve Menteşe ilçesinde aynı Cüce Bar işletmesinin kendileri ile ilgilisi bulunmadığı ve C.M.A ile “Cüce Muğla” işletmesi hakkında uzun süredir aralarında hukuki itilaf bulunduğu açıklandı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Basına ve kamuoyuna

Muğla’da 20/07/2020 tarihinde işlenen Pınar Gültekin cinayetini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Bir kadına ve her şeyden önce bir insana karşı gerçekleştirilen bu eylem sebebi derin bir üzüntü içindeyiz. Suçlu ya da suçluların cezalandırılması için tüm sürecin takipçisi olacağımızı belirtiriz. Zira Pınar hepimizin arkadaşı gencecik değerli bir insandı. Tüm sevenlerine başsağlığı, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Ancak bu süreçte gerek sosyal medya gerekse yazılı ve görsel basında çeşitli haberlerin dolaştığını öğrenmiş bulunmaktayız. Açık ve net bir şekilde belirtmek isteriz ki, Pınar’ın aramızdan ayrılışı ile ilgili “CÜCE” markası olarak söz konusu elim olay ile hiçbir ilgimiz ya da bağlantımız yoktur.

Tarafımızın sadece “CÜCE KÖTEKLİ” ve “CÜCE AKYAKA” şubeleri mevcuttur. Sosyal medya ve basında gecen “CÜCE MUĞLA” adlı işletmenin ya da C.M.A isimli şahsın kurumumuz, markamız ya da şahsımız ile hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Zaten derin bir üzüntü içinde olduğumuz bu acı olay ile ilgili olarak alakasız bir şekilde kurumumuzun bu haberlerde adının geçmesi bizi ciddi anlamda rahatsız etmiştir.  

Ayrıca ve önemle belirtmek isteriz ki, C.M.A. isimli şahsın sahibi olduğu “CÜCE MUĞLA” işletmesi ile hukuki ihtilaf içinde olduğumuzu, “Cüce” isimli markanın haksız kullanımı konusunda 27/08/2019 tarihinden bu yana yasal süreç başlattığımızı kısaca C.M.A. isimli şahıs ile hukuken de hasım olduğumuzu tam kamu oyuna bildiririz”

HABER MERKEZİ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ADA GRUP’tan “CÜCE MUĞLA” açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Cma değil cemal metin avcı! Katillerin kimliklerini fotoğraflarını saklamayı bırakın artık!

    Cevapla
  2. Katil cemal metin avcı….c.m.a. degil…ifşa edin örtmeyin saklamayın..

    Cevapla
Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!