Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

40 bin TL değerindeki altınları yanlışlıkla çöpe attılar

Evlerindeki 40 bin TL

Evlerindeki 40 bin TL değerindeki altınlarını yanlışlıkla çöpe attılar. Altınları kaybettiklerini fark eden aile, hemen Belediye’ye başvurdu. Olayın duyulmasının ardından belediye ekipleri hızla harekete geçerek çöp toplama aracını inceledi. Arama sonucunda altınlar, çöp aracında bulunarak aileye teslim edildi. Altınlarını geri alan aile, yaşadıkları bu şaşırtıcı olayın ardından rahat bir nefes aldı.

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Muradiye Mahallesinde yaşayan Gündoğdu Ailesi, altınlarını bir anlık dalgınlıkla çöp konteynerine attı. Daha sonra durumu fark eden aile, Yunusemre Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayarak durumu bildirerek yardım istedi.

ÇÖP KAMYONUNDA ARAMA YAPILDI
Çağrı merkezinden alınan talep üzerine katı atık bertaraf tesisi yolunda olan araç, Yunusemre Belediyesi Şantiyesi’ne getirilerek Temizlik İşleri Müdürlüğü personelince çöp kamyonunda arama yapıldı.

ALTINLAR ÇÖPÜN İÇİNDE BULUNDU
Çöpler ayıklanarak 40 bin Türk Lirası değerindeki altınlar bulunup Gündoğdu Ailesine teslim edildi.
Süreçte kendilerine özverili bir şekilde yardımcı olan Yunusemre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür eden Ercan Gündoğdu şunları söyledi: “Bir anlık dalgınlık sonucu altınlarımızı çöpe atmıştık. Yunusemre Belediyemiz hızlıca koordine olarak altınlarımıza kavuşmamıza yardımcı oldu. Bize yardımcı olan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimize ve Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ediyorum.”