3 puan Muğlaspor’a umut olacak

Misli com 3. Lig  4 Grupta mücadele eden Muğlasporumuz 27 Ocak Çarşamba günü (yarın) saat 13.00’te 2. yarının ilk maçına çıkacak.

 Muğlaspor’un geleceğe umutla bakabilmesi için , maçtan 3 puanla ayrılması gerekiyor.

Kendi sahanda oynuyorsun, moral motivasyonu, özgüveni sağlama açısından, iyi bir başlangıç için 3 puan gelecek için umut demek.

Puan almak için de çok iyi mücadale edip, sakin oynamak ve ne yaptığını bilmek futbolda çok önemlidir.

Muğlaspor’un transferlerine baktığımda; tecrübeli, genç ve dinamik oyuncuları harmanlanmış gördüm. Tecrübeli oyuncular; oyuna ağırlığını koyabilecek, maça damga vurabilecek oyuncular takıma kazandırılmış.

Genel olarak takımların en büyük sıkıntısı, pandemiden dolayı hazırlık maçı yapılamayışı. Bu takımlar için uyum sorunu olabilir.

Bu dönemi puanlarla geçip uyum sorununu aşabilirsek takımdaşlığı arttırmış oluruz. Bu önemli maçta yönetim kuruluna, Teknik ekibe ve futbolcu arkadaşlara başarılar diliyorum.

***

Muğlaspor’da geçtiğimiz haftalarda geçmiş yıllarda Muğlaspor’da başarılı bir sezon geçiren Fatih Gültekin, Ender Acar transfer edildi. Ayrıca Gürkan Başkan, M. Mustafa Gundak, Muhittin Yüksel, Emre Okur Muğlaspor’a kazandırıldı. Yaptığımız görüşmede, 4 noktaya daha transfer yapılacağı öğrenildi.

Bu Habere Yorum Yapın