• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
15 Temmuz parkı anma etkinlikleri ile açılıyor
138 okunma

15 Temmuz parkı anma etkinlikleri ile açılıyor

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:28
15 Temmuz parkı anma etkinlikleri ile açılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Günü anma etkinlikleri kapsamında Yatağan Belediyesi tarafından hazırlanan 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Parkı hizmete açılıyor.

Yatağan Belediyesi tarafından Yeni Mahalle 715 Sokakta bulunan belediye ait arazi üzerinde yapılan çalışma ile söz konusu arazi üzerine Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 1 adet Halı Saha yapılarak çevresinde yapılan düzenleme ile 2 adet büfe, 2 adet kamelya, 2 adet çocuk oyun parkı, 1 adet jimnastik spor alanı, 45 adet bank, yürüyüş yolları ve yaklaşık 40 adet çeşitli türde ağaç ve çiçek dikelerek 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Parkı olarak mahalleye kazandırıldı.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, yeni mahallede bulunan ve dikenlik bir arazi olarak âtıl vaziyetteki arazi üzerinde yapılan çalışma sonucu güzel bir eser ortaya koyduklarına inandıklarını belirterek, “söz konusu arazi üzerinde personelimizin de yoğun ve özverili çalışması sonucu çalışmalarımız tamamlayarak parkımızı adına yakışır şekilde 15 Temmuz tarihine yetiştirdik. Belediye meclisimizde aldığımız karar ile parkımıza 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Parkı, halı sahamıza da Fırat Yılmaz Çakıroğlu adının verilmesi uygun görüldü. 15 Temmuz Anma Etkinlikleri kapsamında parkımızı hizmete açarak, anma programımızı adına yakışır şekilde icra edeceğiz. Bu süreçte emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza ve katkı koyanlara Yatağanlı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber : Elif Ertan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP