Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

102 gündür kayıp

19 yaşındaki Veli Eren

19 yaşındaki Veli Eren Atay isimli genç, İzmir’de 15 Temmuz 2023 günü arkadaşları ile eğlenmeye çıktı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı. Tam 102 gündür kayıp olan gence bir türlü ulaşılamadı. Talihsiz gencin çantasından çıkanlar ise yürekleri yaktı.

İzmir’den arkadaşlarıyla buluşup eğlenmek için gittiği Çeşme ilçesi Alaçatı Mahallesi’nde kaybolan on dokuz yaşındaki Veli Eren Atay’dan 102 gündür haber yok.

ÇANTASINDAN ÇIKANLAR YÜREK YAKTI

Polisin arama çalışmaları sürerken, Veli Eren’den geriye kaybolmadan önce bir markette unuttuğu ve annesine götürmek için çantasına koyduğu deniz kabuğunun da olduğu sırt çantası kaldı.

ACILI ANNE MUTLU BİR HABER BEKLİYOR

Anne Ebru Atay, “En son elinize çantası ulaştı. Çantanın içerisinden şortu, havlusu ve bir deniz kabuğu çıktı. Her gittiği yerden bana deniz kabuğu getirirdi. 16 Temmuz’dan beri haber alamıyoruz. Çocuğumdan bir iz ve işaret bekliyoruz. Polislerimizin sonuna kadar gideceğini biliyoruz, inanıyoruz. Muhakkak çocuğumu gören birisi olduğunu da düşünüyorum. Çocuğum kaçıp gidecek birisi değildi. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Oğlumuzun yerini bilen, gören, duyan varsa Allah rızası için haber bekliyoruz” dedi.
Ailelere de seslenen Atay, “18 yaşına girseler de ebeveynler çocukları için gözlerini dört açmalı. Hayat toz pembe değil, yaşadıklarımızdan ibret alsınlar. Çocuğuma kavuşmak, hakkında bir haber almak istiyorum. İyi veya kötü bir şeyler öğrenmek istiyorum. Çünkü bu belirsizlik bizi yakıp bitiriyor. Eren’imizi istiyoruz; çok özledik” dedi.