Reklam
Reklam

Saraçoğlu Telekomünikasyon’dan hokey’e destek.

Şafak Turgut
Şafak Turgut
  • 16.11.2018
  • 196 kez okundu

Hokey sporu yazılarım devam ediyor.
Türkiye Hokey Federasyonu Milli Takım Baş Antrenörlerinden Muğla Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Hokey Antrenörü Serkan Şen köşemde hokeyi ve sporu anlatmaya ve hokeye katılım beklemeye devam ediyor.
Haydi, herkes spora.
Sporun her dalı önemli. Bugün sporun bütün dallarına destek beklediğimizi hatırlatalım. İster futbol olsun ister diğer spor dalları bütün sporseverlerin, öğrencilerin, antrenörlerin ve katılımcıların dâhil herkesin spora destek olmasını ister maddi, ister manevi olsun ilgi bekliyoruz. Özellikle hemen hemen her yazımda söylediğim gibi, Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Serkan Öçalmaz’a başarılı ve güzel çalışmaları nedeniyle tebrikler.
Öçalmaz, göreve geldiği günden itibaren yeni proje ve başarılı çalışmalar ile herkesin takdirini kazanan değerli bir isim. Ben köşemde Öçalmazın bütün çalışmalarına yer vermeye devam edeceğim. Tabii ki antrenörlerin, sporcuların ve bütün sporseverlerin.
Sporun yaşı yok. Muğla’yı Türkiye Hokey Süper Liglerinde temsil eden Ege Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübünün yeni sponsoruna yer verdim bu kadar. Teşekkürler. Bu yazıyı tıpkı diğer hokey yazıları gibi bizzat Serkan Şen hazırladı.
‘SARAÇOĞLU TELEKOMÜNİKASYON’

Muğla’yı Türkiye Hokey Süper Liglerinde temsil eden Ege Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübünün yeni sponsoru ‘SARAÇOĞLU TELEKOMÜNİKASYON’ bilişim sektörünün güçlü İstanbul firması Saraçoğlu Telekomünikasyon, Ege Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü ile anlaşarak temsilcimizin tüm yabancı saha ve diğer giderlerini karşılayacaktır. 2018 – 2019 Salon Sezonundan itibaren Ege Yıldızları GSK’ tüm Türkiye Hokey Ligleri ve Şampiyonalarda ‘Saraçoğlu Telekomünikasyon Ege Yıldızları GSK’ olarak temsil edilecektir.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Antrenörü Serkan Şen U18 Milli Takım Baş Antrenörlüğü görevine getirildi.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Antrenörü Serkan Şen U18 Milli Takım Baş Antrenörlüğü görevine getirildi.
Türkiye Hokey U21 ve A Milli takımda 4 yıl yardımcı antrenörlük yaparak başladığı milli takım kariyerinde U16 kız ve erkekler Türkiye Hokey Milli Takımında ise 4 yıldır Baş Antrenör olarak görev yapıyordu. Serkan Şen’in Milli takım Baş Antrenörlüğü kariyerinde 4 yıldır milli takımımız yenilgi yüzü görmedi 2 Avrupa 1 Akdeniz ve 1 Doğu Avrupa Şampiyonluğu başarıları bulunan Serkan Şen Türkiye Hokey Federasyonu tarafından U16 Milli Takım Baş Antrenörlüğünün yanında U18 Kızlar Milli takım baş antrenörlüğü görevine de getirildi. Serkan Şen U18 Kız Hokey Milli Takımımız ile aralık ayında Doğu Avrupa Hokey Şampiyonasında ve U16 Kız Hokey Milli Takımımız ile ise Temmuz ayında Polonya’da Avrupa Şampiyonasında görev yapacak. Muğla’nın gururu Serkan Şen hocamıza ve milli takımımıza başarılar dileriz”.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ