Reklam
Reklam

Reha özlü saç ekimi

Şafak Turgut
Şafak Turgut
  • 21.06.2018
  • 392 kez okundu

Artık Muğla bütün hastalıklarda il dışına gitmeye gerek bırakmıyor. Bunlardan biri de tüm Türkiye’de çok sık uygulanan saç ekimi. İşin eğitimini almış ve yıllarını hastalarına ve yeni tıpa adamış çok değerli ve bilgi donanımlı bir uzman. Dermotoloji Uzmanı Cilt Doktoru Reha Özlü. Ekoza Güzellik Merkezi ‘nin başarılı doktoru, Reha Özlü ilerleyen ve büyüyen teknoloji de yeni tıpı uygulayan ve Türkiye’de yapılan bütün işlemleri Muğla’da branşında yapan tek hekim. Bugün Özlü ile saç ekimini işledik.
Ekoza güzellik merkezi uzman ve işin eğitimini almış bir saç ekimi artık bayan erkek herkeste uygulanan bir işlem. Saçların seyrekliği ya da yokluğu günümüzde özellikle de erkekleri etkileyen en büyük estetik sorunların başında geliyor. İşte bu sorunun ayrıntıları ve tedavisi uzman hekim Reha Özlü’de.
‘Muğla’da Ekoza Güzellik Merkezi hizmete girdiğinden buyana bütün dermotoloji ve cilt sorunların yanı sıra estetik operasyonlarda da kendimizi geliştirmiş bir merkeziz. Muğla insanları il dışına gitmek zorunda kalmasın diye en iyi şekilde merkezimizi en iyi teknoloji aletler ile kurduk. Son derece modern ve yeni tıpa uygun, tamamen insan sağlığını ön plana alan günümüz teknolojisine uygun bir merkeziz. Saç ekimi konusu bugün anlatacağım önemli konulardan biri.
Dış görünüş, insanların hem kendilerini olan bakışlarına etki ettiğinden, hem de dış dünya ile olan ilişkilerin de büyük önem taşıdığından, dış görünüşün önemli bir parçası olan saçların kaybı da, kişi de anlaşılır bir şekilde anlaşılır bir şekilde imajıyla ilgili sıkıntılara, hatta özgüven eksilmesi gibi daha ciddi durumlara sebebiyet vermektedir. Türkiye’de bir çok yerde uygulanan saç ekimini artık Muğla’da yapıyoruz. Ekoza güzellik merkezi olarak Türkiye’de yapılan hatta dünya da yapılan bütün estetik işlemleri yapıyor ve cilt sorunu yaşayan ayrıca dermotoloji sıkıntıları olan herkes artık Muğla dışına gitmek zorun da değil. Bildiğiniz gibi mutlaka uzmanın gerçekleştirmesi gereken işlemleri uzman olmayan ve eğitimini almayan kişilere kesinlikle yaptırmayın. Botoks ve dolgu gibi bir çok konu.
Tıp biliminin ilerlemesi ile diğer bir çok konuda olduğu gibi saç eksikliği ve saç dökülmesi için de pratik ve etkili uygulamalar ortaya çıkmıştır. Saç ekimi çatısı altında toplanan bugün çok sayıda bayan ve erkek tarafından tercih edilen ve tatmin edici sonuçlar veren bu uygulamaları yapmaktan Muğla adına mutluyuz. İhtiyaç duyulan hastalara en iyi şekilde tedavi etmek amacımız. Muğla dışına gitmek zorunda kalmadan branşımın içerdiği bütün dermotoloji tedavilerini en iyi teknoloji ve uzman ekip ile yapmaya devam ediyoruz. Eğitimli çalışanlarımız ile Muğla’ya hizmet amacımız. Hastaları ve ihtiyaç sahiplerini mağdur etmemek.
Saç ekimi; saç naklide diyebiliriz, yaşın ilerlemesi genetik yada hastalık, kaza gibi etkenlerden meydana gelen saç kaybı yaşayan kişilere uygulanan işlemdir. Dökülen saçların yerine gelmesini hedefleyerek yapıyoruz işlemleri. Önce hastayı kontrol edip, tetkik ve teşhislerinden sonra hangi hastaya hangi işlem yapılacağına karar verip uygun bir şekilde tedaviye başlıyoruz. Çok basit ve hastaları zorlamayan bir tedavi şeklidir. İşlem dediğim gibi kişiye ve saçın dökülme oranına göre değişir. Önemli olan burada artık Muğla’da da saç ekiminin yapılması. Bayan ve erkek hangi sebeplerden olursa olsun saç ekimini Ekoza Güzellik merkezi olarak uzman ekip çalışması ile gerçekleştiriyoruz. Nedeni ne olursa olsun, modern ve yeni tıp ile uygun teknoloji ve aletler ile işlemleri bayan ve erkekte gerçekleştiriyoruz. Her cilt tipi ve saç dökülme sebebi ayrıdır. Saç dökülme şekli de ayrıdır. Biz önce ekip olarak önce sebebi, sonra dökülen bölgeleri en sonun da ne kadar ne işlem yapacağımıza bakıp ona göre tedaviye başlıyoruz. Ekoza Güzellik Merkezi olarak dermotoloji ve Cilt Uzmanı olarak işin Eğitimini almış profestonel bir hekim olarak hastalarımızın ve sorunlu cilt hastalıklarının yanı sıra Türkiye’de ve dünya da yapılan bütün estetik operasyonların Muğla’da yapılmasını sağlıyor ve Muğla vatandaşlarını mağdur etmiyoruz. Saç dökülmesi için mutlaka bir uzmana başvurun. Bayan erkek herkes. Önce çekinmeden kendiniz ve dökülen saçınız için bütün bilgileri öğrenin. Merak edilen soruları tek tek doktorunuza sorun ve içiniz rahat bir şekilde işleme gelin. Saç ekimi yüzde yüz yan etkisi olmayan basit bir uygulamadır. Bizler en iyi teknoloji ile hastalarımıza gereken tedaviyi yapıyoruz. Uzman ekip ile takip ediyor hastamızı ve işi sonuçlandırıncaya kadar yanında oluyoruz.
Saç ekimi işlemi saçın dökülen bölgenin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre değişir. Tedavi süresi de belli aralıklar ile uygulanır. İşlem dediğim gibi kısa sürelide olabilir uzun sürelide. Bayan ve erkek olarak da değişir. En geç bir yıla kadar yapılan işlem kendini gösterir.
Saç ekimin de genellikle olumlu sonuçlar elde ediyor ve hastalarımızı Muğla dışına gitmek zorun da bırakmıyoruz. Bazı saç nakillerini vücudun kol, bacak, ense yerlerinden temin ediyoruz.
Artık hemen hemen bütün hastalıklarda günümüz teknolojisi ve gelişen ve yenilenen tıp ile Muğla’da çözmek mümkün. Ekoza güzellik merkezi olarak önce insan sağlığını düşünerek hastalarımızın en iyi şartlarda tedavi edilmelerini ve Türkiye’de yapılan işlemlerin Muğla’da da yapılmasını amaçlayarak yolumuza devam ediyoruz. Kapımız herkese açık’.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ