Reklam
Reklam

Esençayspordan birlik yemeği

Şafak Turgut
Şafak Turgut
  • 09.02.2019
  • 119 kez okundu

Tüm Türkiye’de sporun vazgeçilmezi olan futbol Muğla Büyükşehir’de de önemli bir yer ediniyor. Özellikle bütün lig takımları heyecanlı maçlar yapıyor.
Amaç ve hedef aynı liderlik. Tüm sporseverler özellikle futbola gönül verenler canla başla antrem an yaparak maçlara hazırlanıyorlar. Yönetimde yer alan Celal Çakmak, baştan beri azimli çalışması ile bilinir.
Çakmak, “Futbol sabır işi, gönül işi. Ben dünyadaki bütün çocuklar gibi mahallelerde futbol oynayarak büyüdüm. Futbol günümüzde şans sporu. Köyümün güzel topraklarında tarih kokan yaşanmışlıklarında büyüyen bir çocuk olmaktan ve şu an aynı köyümün futbol takımının başında yer almaktan dolayı çok mutluyum. Popüler olmak, iyi sporcu olmak şans işi. Futbola gönül vermek önemli. Canla başla çalışmak önemli. Futbolcularımızın dengeli beslenip, antrenmanlarını aksatmadan çalışmaları şart. Köyümün takımı Esençaysporu canı gönülden destekliyor ve başarısı için gece gündüz yanlarında var olamaya çabalıyorum. Özellikle köyümde Esen çay’da böyle bir takımın yönetiminde olmak ve Esençaysporun adını duyurmak için uğraşıyorum. 08.02.2019 Cuma Günü Akşam Üzeri Saat 19.00’De Kötekli Traffic Cafe Restaurant ‘ta Takımımızın Yemeği Vardır. Bilginize Arkadaşlar Herkese Bekliyoruz Esençayspor Yönetimi Adına Celal Çakmak olarak spora gönül veren Esençaysporu destekleyenlere çağrım olsun”.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güven, Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Levent Ünver, Menteşe Belediye Meclis Üyesi Nail Kızıl, Milletvekili Danışmanı Kamil Gümüş Başkan Ve Şampiyon Takım Oyuncuları Kaptan Kürşat Dinç demir
Yönetim Kurulu Başkan Celal Çakmak, Osman Kurt, Kamil Tilki, Erol Altay, Yiğit GÖKSAL ile hep beraber şampiyonluk amacımız.
Şampiyon Takım Oyuncuları Dayanışma İçinde Tekrar Amaç Güzel İnsanlarla Birlikte Olmak Birlikten Kuvvet Doğar diyoruz.
Hedefimiz Belli Şampiyonluk, her spor gibi. Her yaşam gibi. Hep her zaman daha iyisi ile ele ele gönül gönüle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ