Reklam
Reklam

DÜĞEREK GÜNEŞ SPOR KALDIĞI YERDEN DEVAM

Şafak Turgut
Şafak Turgut
  • 13.02.2019
  • 352 kez okundu

Geldik köşemde spor yazısına, her zaman olduğu gibi. Düğerek Güneş spor takımı çalıştırıcısı Rıdvan İnan yine spor dolu bir yazı hazırladı. Düğerek Güneş spor’un kaldığı yerden nasıl devam ettiğini öğrenelim bugün.
Rıdvan İnan’ın kaleminden.

“Süper amatör liginin yeni ekiplerinden Düğerek güneş spor adından söz ettirmeye devam ediyor. Lige fırtına gibi başlayan ekip ligin 2. Yarısına 4’de 4 yaparak girdi ve rakipleriyle puan farkını kapatarak güçlü yeni Milas spor’un 1 puan önüne geçti ve Turgut reis sporla puan farkını kapattı gol averajla lig 2. Si oldu.

KARAOVASPOR: 0
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR: 1

GOL: SAMET BAYRAK

Yardımcı çalıştırıcı Rıdvan inan’ın yaptığı açıklamada Karaovaspor deplasmanı çok zordur bunu herkes biliyor oyuncularımıza üstün mücadelesinden dolayı kutluyorum. Rakibimiz son 4 hafta da yenilmeyerek önemli puanlar aldı. Ama bizde bu maça çok iyi hazırlandık artık bizim için her maç final çok çalışıyoruz şükürler olsun ki emeklerimizin karşılığını alıyoruz artık Karaovaspor maçını unutup kendi saha taraftarımızın önünde Gümüşlük spor takımıyla karşılaşacağız ligin güçlü ekiplerinden ama iyi hazırlanıp 3 puan alarak yolumuza devam etmek istiyoruz dedi”.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ali kökcü dedi ki:

    BEĞENEREK TAKİP EDİYORUM İNŞALLAH LİDER BİTİRİRSİNİZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM…

YORUM YAZ