Reklam
Reklam

CHP’nin teknesi su alıyor !

Kazım Tokuç
Kazım Tokuç
  • 10.01.2019
  • 180 kez okundu

Beklenen sonunda oldu ve Fethiye CHP’de yaşanan depremde istifalar başladı . CHP’den belediye başkan aday adayı olan eski Ölüdeniz belediye başkanı Keramettin Yılmaz, 4 belediye meclis üyesi ve 400 kişi CHP’den istifa ederken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Yılmaz, “Ölünceye kadar artık AK Parti’liyim” diye açıklama yaptı .

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, Yılmaz ile birlikte meclis üyeleri Hüseyin Nebioğlu, Funda Gürkan, Talat Uysal ve Ünsal Erişgen’e rozetlerini taktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren ve aday adaylarının hevesinin kırıldığını savunan Keramettin Yılmaz, Fethiye’nin de tek adama ( Behçet Saatcı’yı kastederek ) teslim edildiğini kaydetti.

CHP Muğla Milletvekilleri ,partinin il başkanı yerel seçim öncesi CHP’li seçmeni temsil edemedi. Adaylar belirlenirken, CHP’lilerin karşı çıktıkları kişiler Kılıçdaroğlu tarafından aday gösterildi . Oldukça yıpranmış bir Osman Gürün’ün Kılıçdaroğlu tarafından Büyükşehire aday gösterilmesi partili partisiz Muğla seçmenini iyice gerdi. Ve nitekim beklenen oldu CHP gemisi Fethiye’de su almaya başladı.

Keremettin Yılmaz CHP’den AK Partiye geçerken;” ittifaksa Fethiye’de kuruyoruz, Cumhur İttifakı da Millet İttifakı da burada. Ben kişiler üzerinden siyaset yapmam. Fethiye Belediye Başkanı olarak gidip el öperek, ittifak istemek yakışır mı? 4-5 tane aday adayı arkadaşımızın emekleri var. CHP Fethiye’de birinci parti değil mi? Fethiye’de hangi büyük proje gerçekleşti? Hani büyük başkan var da nerede hangi proje bitti? Neden bu denizde yüzemiyoruz? Fethiyeliler bedava denize girebiliyor musunuz? Fethiye’de yeni nesil belediyecilik şarttır? Fethiye’yi bu yönetimden kurtaracağız”

Fethiye’de CHP’nin gemisi battı batıyor. Bodrum ne olacak ? CHP ‘de Bodrum krizide devam ediyor. CHP –İYİ parti ittifakında partilerin belediye başkanları olduğu yerde Fethiye’de olduğu gibi İYİ partili belediye başkanının karşısına CHP aday çıkarmadı. Bodrum’da ise durum tam tersi . Mehmet Kocadon CHP Bodrum belediye başkanı olmasına karşın İYİ Parti Kocadon’un karşısına Mehmet Tosun’u aday çıkardı . Bu ne biçim ittifak ?
CHP’nin Bodrum gemiside su almaya başladı . Bu gidişle CHP kalesi yıkılmaya mahkumdür..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ